Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scooby

    aktív tag

    @KAMELOT
    Köszönöm. Szerintem kezd körvonalazódni, hogy merre tovább. Most várok egy combosabb tápra, hogy azzal mit művel.

    @Pug
    Nehéz megfogalmazni, de megpróbálom. Olyan mint amikor shuttering van. Amikor én shutteringet tapasztaltam akkor az állandón fenn állt rendszeres időközönként (legyen az 5 másodpercenként vagy 2 másodpercenként). Az én esetemben meg teljesen rendszertelenül jelentkeznek ezek a kis mikró képi megakadások. Vaj simának kellene lennie a képnek, de meg-meg akad. Van amikor több percig semmi megakadás és vaj sima a kép aztán megakad. Van amikor 2-3 másodpercenként meg-meg akad a kép. Van amikor annyira szaggat a kép, hogy diavetítés van 2-3 másodpercig. Majdhogynem állóra fagy a kép. Aztán persze megjön az FPS és vaj sima lesz a kép. Minden esetben azt látom az FPS mérési logban, hogy amikor meg-meg akad akkor van egy 3-10 FPS közötti dropp, 100-ról 93-ra. Amikor majdnem állóra fagy a kép akkor 100 FPS-ről bezuhan 10-15 FPS-re, majd vissza ugrik 100 FPS-re. Ezeket a jelenségeket képes úgy is produkálni, hogy nem csinálok a játékban semmit. Nincs mozgás, nincs kamera mozgatás, csak az az egy jelenet.

    @kolopele
    Amit @Askformore fórumtárs javasolt drivert felraktam tegnap, de a jelenség ugyan úgy fent állt.

    @Eagle16
    Köszönöm. Ha tápot cserélek akkor 1kW-ra célzok. A táp ajánlóból a Corsair RM1000x-et néztem ki.

    Üdv,

    Minek az?

Új hozzászólás Aktív témák