Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz TechN7ne #26003 üzenetére

    Szervusz

    Kicsit odébb, írtunk róla bőven.

    Nekem XFX legjobb darab(hűtés) volt RX 480 kapcsán, patika, azóta is...kopkop ( 2016 os vétel )
    Most vettem 160 ért XFX RX 6750 XT Speedster Qicket. plusz Starfield, itt van a kezemben.

    Rohadt masszív hűtés, alá is kell polcolnom mer batár kártya, még jó hogy Nzxt h630 házam is batár :D
    Ennek az XFX -nek jó a megolkdása, tesztekben is benne van. A Merctől annyiban tér el, hogy nem világít oldalt, és a frekik/órajelek minimálissal lentebb vannak tőle, a Game és Boost modeban ( valami 20-30 50 hz ) de egyébként is mókolok majd sztm feszen meg egyebeken.

    Jó,
    pláne ha azt nézzük, milyen árak voltak az évek során, és most egy jó játékkal kaptam meg ennyiért.
    7 éve 110 ezer ft körül vettem, XFX rx 480 Black edition GTR ...játék nélkül.
    "Akkoriban én vittem az RX 480 topicot a hátamon, szarrá teszteltem a kártyát."

    szrk:
    Most látom, ALZA levitte 158 790-re a kártyámat....na megint vágtak rajta 1500 ft -ot.
    Játékkal, ez már sztm rohadt jó.

    De jah, ott az APRÓ is :)



    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák