Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pikari

    addikt

    válasz DarthSun #93637 üzenetére

    Igen, jobb volt az összes integrált kártyámnál, egészen mostanáig. Ezért volt 20 évig a gépben. Socket7-es géphez vettem még, mert nem támogatta az XP-t az az előtti hangkártyám. Aztán socket 370-es gépbe ment, socket-a következett, aztán AM3, socket f, és azzal együtt nyugdíjaztam, amikor kiderült, hogy a socket 1366-os gépem integrált hangjának a minősége már eléri/meghaladja az sbliveot (noname intel hda klón, mindegy).

    Az sblive ára pedig attól függ, hogy melyik verzió. Van egy dell oem féle változat, amin téglalap alapú chip van, ott a hardveres gyorsítás teljesen ki van kapcsolva, az kb egy fabatkát se ér. A többi változat 1-2 ezer forintot megér általában. Ezzel szemben a 0220 (szintén dell) tényleg az egyik legjobb live. Megérte azt a 10k forintot, amit elköltöttem rá 2002-ben :D

    [ Szerkesztve ]

    A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

Új hozzászólás Aktív témák