Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz envagyok #84497 üzenetére

    Szuper, és sok sikert! Az a 29381 pont, amit felül kéne múlni, azért elég soknak tűnik. Perpill nekem sincs semmi időm, de van egy olyan érzésem, sokáig nem fogom bírni a lap nézését, valamelyik szabadabb estén rá fogok próbálni kíváncsiságból azzal, ami van (E6700). Legalább ad némi támpontot az eredmény, ha sokkal kevesebb is lesz, mint szeretném.

    Én Tiny XP-t fogok szerintem feltenni, minimálisan több pontot adott legutóbb, mint a sima.

    Szerk.: Nem semmi az a proci, nekem is kéne egy! Szinte biztos, hogy támogatva van, hiszen gyakorlatilag ua., mint a többi Wolfdale-3M penya.

    [ Szerkesztve ]

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz envagyok #84497 üzenetére

    Remek, hű mi lesz itt :D

    Az alapparaméterek a képmentésről leolvashatók. Driver-verzió meg ilyenek. Há' ezt csak simán futtattam, az OC titkos trükköket nem is alkalmaztam, megmondom őszintén.
    De ami setelve lett :
    - VSync off
    - triple buffering a driverben is on
    - a minőség mindenhol sebességre állítva a driverben

    Amit még lehet, hogy 30k fölé vigyem az eredményt(de nem alkalmaztam itt) :
    - Explorer kikapcsolása a run alatt - ezt gondolom mindenki tudja hogyan kell, ha nem, elmagyarázom
    - 3DM2001 alatt az egyes teszt-trackek külön is futtathatók, saját optimalizációval. Erősebb videokártyán a Car és Dragon tesztek a driverben a max gyorsaságot kedvelik, a Nature pedig a max minőség alatt a leggyorsabb.
    - XP alatt még lehet : low proci órajel alatt startolni, majd ha bejelentkezett a 3DM főablak, utána átállítani a procit full/tuning frekire(több progival is lehet), kb párszáz +pontot ez is jelenthet.

    szerk : ja igen, és a PCIe 6600GT- m alapórajelen futott, +50- et legalább tudok rakni még a GPU/RAM- ra is

    [ Szerkesztve ]

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák