Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • envagyok

    veterán

    válasz Fred23 #84226 üzenetére

    Nálam 10 év a határ.
    A 2003-2012 közötti cuccokat mentem ahogy bírom, mert eleve nincs sok jól működő a kor csúcshardvereiből, meg az akkor megnőtt fogyasztás, hőmérséklet miatt esnek is ki a piacról rendesen. Pl GTX480 szép állapotúak már elfogytak, már csak mókolt leélt darabok vannak.

    Nagyon szeretem még a kis szériás, rövid ideig elérhető cuccokat, de pl. Socket 940 2003-as ASUS lapot pl máig nem találtam, bele illő fx-51, fx-53 prociról nem is beszélve.
    Egyelőre dual S940 lapom van MSI, opteron procikkal, de évek kellettek ahhoz is, és 1 hűtést még mindig vadászok rá.
    Nagyon izgatnak még a korai 775 lapok, 925x, 925xe, 955x, p4 only 975x, nforce 5 590 sli, nforce 4 sli, nforce 4 x16 sli.
    Ezek is kihaltak, 925x-et, nforce 5 590sli-t máig nem sikerült találnom.
    Ahogy s478, s775 Pentium 4 és D Extreme Edition procikból is csak 775 3.4g ee, 840ee, és 955ee-t sikerült eddig összeszedni, ezeket is külföldről.
    Ezekhez képest a voodoo 4, 5, a gravis hangkártyák tömegtermékek még 22-30 év után is.
    Vagy a dual s462 lapok.. meg a hozzávaló erősebb athlon mp procik párban.. lehetetlen küldetés Egy pár bontatlan procim van csak, de nincs szíven bontani, emiatt még tesztelni se tudtam a vele vásárolt MSI lapot.
    Kínomban már athlon xp-> athlon mp grafit trükkökön gondolkodok.
    De Dual Slot xeon p3 gépet is csak egyet tudtam venni, p3 rambusos i820 dettó, és dual p3 rambusos szintén csak egy, de ezek mind brand gépek, jó lenne épített.

  • KROK640

    veterán

    válasz Fred23 #84226 üzenetére

    Ebben egyetértünk, a Tualatin sokkal izgalmasabb mint a Wilamette. Ezutóbbi unalmas és gyenge is volt. Főleg Celeronban.
    Az S462-ben viszont szerintem a "közepe" az izgalmas tehát a Tbred-ek.
    A Thortonok meg mindenféle Sempronok a végén nekem nagy csalódás volt. De ugye azok már az S939-el és S754-el párhuzamosan mentek szinte.

    Az S462 eleje meg nekem az az időszak volt mikor még egyértelműen Intel párti voltam, és meglepően kevés tapasztalatom van vele, de amikor ránézek egy régi Athlonra rögtön az merül fel bennem, miért nem Athlon XP már akkor?

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák