Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz FoxiestFox #75621 üzenetére

    Driverek nV- hez W98 és XP alá, 2x.xx- től 8x.xx- ig, feltöltöttem felhőbe, mert már most is kutatgatni kell utánuk, később meg gondolom még rosszabb lesz a helyzet.
    UOSP esetén nem pipálok be mindent, de fejből meg nem mondom miket hagyok ki. NTFS kezelőnek asszem a Paragont szoktam választani, a többit akkor tudom ha előttem a lista, de majd a legközelebbi telepítéskor készítek képmentést.

    És erre figyeltél-e ? (saját hsz- omból idézek) :

    *Erősebb gépen -BX, S7/SS7 vagy nagyobb- az UOSP telepítése. Sok jó +setet hozzáad, az utolsó hivatalos frissítéseken túl még -nagy vinyók, NTFS read/write, spec rendszerfileok, programok, stb. Figyelni kell hogy ennek a telepítése után a nyelv Hunglish lesz, tehát az asztalról eltűnik minden, mintha behalt volna. Át kell másolni :
    - Start Menü -> Start Menu
    - Asztal -> Desktop
    könyvtárak tartalmait, kivéve természetesen ha eleve Angol Win- re telepítjük

    szerk : ja és telepítés alatt a felugró nyelvi eltéréses ablakoknál mindent felül kell íratni, mert ha nem, akkor lényegében meghagyod a régi fileokat egy modernebb rendszerhez, ami lényegében időzített bomba a hibákra.

    (#75623) nakos1212 : akkor Te is benne vagy a listában, ha küzdelmes volt is a folyamat :D .
    Amúgy ez is érdekes, anno a 90- es években sem xoptam sokat, akkor is ment, kivéve ha egyértelműen hibás alkatrész volt a gépben. Szoftveresen a régi driverekkel is működött, ha pedig hibázott, viszonylag hamar kiszűrtem a bug okát. Egyedül az ALi-nVidia kapcsolatban voltam sokáig tévhitben, de Fenyő receptje alapján az is kiderült hogy simán megy ALi- ban is az nV.

    [ Szerkesztve ]

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák