Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Czo

    őstag

    válasz Bile Demon #73618 üzenetére

    Vad, hogy ugyonaz a technologia mennyire mashogy csapodik le. En az ATX-es hazak kulon leveheto oldallapjaig nem nagyon talalkoztam olyan hazzal, amirol ne kellett volna lepakolni a szetszedes elott (nalam konyvek, cd-k, tanyer es pohar volt rendszeresen a gep tetejen). A mobile rackek kb megjeleneseig emiatt volt egy LPT portos kulso driveom, ami az AT csatlakozos keyboard dugorol szerezte maganak a villanyt (az emlekeimben syquest brandnev elt, de a google image search alapjan nem az). A taskaba meg be volt hozza dobva floppyn a driver. Ehhez kepest megvaltas volt a villamgyors mobilerack, ami futotuzkent terjedt az ismeretsegi korben. Kb mindenki tartott cipelos lemezt benne, nem is nagyon emlekszem olyanra, hogy ki kellett szedegetni belole. A rackes korszak elejen volt para, mert tobb egymassal nem kompatibilis megoldasra emlekszem, volt akinek ilyen, volt akinek olyan volt. De szerencsere eleg hamar kikopott a masik fajta megoldas es mindenkinek egyforma rackja lett.

  • KROK640

    veterán

    válasz Bile Demon #73618 üzenetére

    Nekem 2001-től volt elmenős HDD-m. Egy szerencse folytán lett 2db 20GBás winyóm 2001 nyár elején, amiből az egyik beépült a házba a másik pedig rackben volt "elmenős HDD". Elképesztően vagány voltam amikor beállítottam bármelyik haverhoz a 20GBás hordozós winyóval, mikor a legtöbbeknek 5,6,8 legfelejebb 10GB-os fő HDDük volt.
    Nem vettem észre h a rack bármit is elrontott volna, elleben a fiókok sajna eléggé gyakran haltak. A végén már volt egy rakás külső keretem fölöslegbe, de működő fiók/bél az kincs volt.
    Végül 2003-ban álltam le a rackezéssel mikor a második 80-as HDD-m is megérkezett az első után fél évvel, és ezt már fölöslegesen nagynak ítéltem hordozgatni, na meg addigra volt egy rakás újraírható CD-m, és inkább azon cserélgettük az adatokat. Meg már nagyon untam, hogy folyton új rack kell mert tönkremegy a fiók.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák