Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alvaro

    senior tag

    válasz DarthSun #48050 üzenetére

    Sajna azért a 386SX meg a Headland 286 is kapott egy pici savat. Mindig keresem a sértetleneket, de nem könnyű, főleg a már kibontott darabokat úgy dobálják egymásra, hogy csoda, ha nem görbül-törik-karcolódik rajtuk valami. Az elemek meg nagyon szeretnek szétfolyni, azok a forrasztott kék Varta hordócskák 90% fölötti arányban okoztak már kárt maguk körül :(

    Utóbb is próbáltam 3db 286-ot meg ugyanennyi 386-486SLC-t, de végül csak ezt a 16-os 286-ot tartottam meg. Ezen is van sérült csatlakozó, de csak a műanyag, így nem fog megzavarni, mert amúgy tetszik a lap.

    Az a 25-ös Harris egyébként csalóka, mert a lap csak 20-on hajtotta. Kvarcot nem akartam forrasztgatni :D Hogy karcos-e? Hm. Lehet. Meg találtam rajta egy foltot, ami nagyon nem az elem környékén van, de gyanús.

    Eladták 100-ért az XT-t??? Te jó ég!

    Egyébként általában úgy válogatom a lapokat, hogy egy platform egy lap, de az legyen mindenevő, amennyire csak lehet. De socketes - órajeljumperes 386-ot nem sikerült fognom. A VLB-sre elkezdtem fölforrasztani a socketet, de 2 sor csúnya bizonytalan forrasztás után be kellett látnom, hogy túl nagy ez a fa nekem, szóval az csak dísz rajta :B

Új hozzászólás Aktív témák