Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz Sanchez638 #26202 üzenetére

    Még jobb az, amikor mondjuk valaki ismerős gépét bütykölöm otthon, aztán egy-két órán keresztül nyitva van a háza, amikor nem vagyok otthon, ők meg szépen beleköltöztetnek ezt-azt és én meg esetleg nem vettem észre, amikor visszaraktam az oldalát. Nem egyszer jártam már úgy, hogy vittem vissza a gépet a tulajának, aztán valami miatt ott is meg kellett még bontani, és akkor jött elő mondjuk törp-papa teljes életnagyságban a házból, törpilla társaságában :D Na ezt magyarázd ki.

    Aztán volt olyan, hogy raktam össze új gépet, ilyen nagyon mókás házba, na ná, hogy előtte a lányom kisajátította és az oldalát levéve Barbie házat gyártott belőle :D Majdnem megtartottam neki azt a házat (nem volt drága), mert tényleg full babaházat lehetett csinálni belőle egy perc alatt :DDD Full fekete volt belül is, mindene feketére fújva telibe, de ilyen piros meg kék műanyag pöckökkel, leszorítókkal volt telepakolva, szerintem ugyanazon a gyártósoron készült, ahol előtte délelőtt babaházakat nyomattak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák