Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Czo

    őstag

    válasz zoltanz #88957 üzenetére

    Miert lett volna a jatek a cel? Most sem a jatek a cel, az integralt GPU-val. Alapszintu GPU volt. A lenyegi cel az volt, hogy az OEM azert valassza ezt a platformot, mert ehhez nem kell kulon GPU-t is beraknia a gepbe. Lasd pl a korabeli Dell Optiplex csalad (nekem GX260 volt). Azt siman megvetted dedikalt VGA nelkul (olcsobb), mukodott az XP, mukodott rajta a Linux, mentek a videoplayerek is. Linux alatt a Compiz es a kompozitalas is mukodott vele, de en jatszottam vele Unreal Tournamentet is (a sima, elso reszt). Ez a verzio meg nem kepes dual channelre (de a kovetkezo, GMA900 mar igen), ezert celszeru 32 bit helyett, 16 biten nezni, mert a RAM-hoz vagy a GPU vagy a CPU fer hozza, a masiknal addig blokkolva van a RAM eleres.

    Egyeblent a kovetkezo generaciohoz (GMA900), mar DX9 kompatibilis driver volt es a Vista Aero is megy vele. Sott, GMA900-on, mar a RTCW is mukodott (Windows alatt hasznaltam). Az Apple is ezzel adta ki az elso Intel Transition Macet, igy az elso Tigeres PC-s Hackintosh alatt, en jatszottam GMA900-val UT2k3-at is.

Új hozzászólás Aktív témák