Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    válasz jokeph #86083 üzenetére

    Jaja, BRSZK-n megmértem a Cerkát 1.8 Ghz-en. 0.4-et kapott multiba, 0.3-at single-be ! :)
    Hiába egy szál, azért csak több a multi. :DDD

    "engem érdekelne a Firadisk-es megoldás, találkoztam már vele de meghaladta az értelmezési képességeimet." - Pont így voltam vele én is. Elolvastam egy "guide"-ot, de inkább elkeseredtem tőle. :D Aztán valahogy végigszenvedtem magam a folyamaton, több helyről történő adatgyűjtésekkel és mikor megvolt, akkor kiderült, hogy pofonegyszerű !
    De nem azokból a leírásokból amiket én találtam ! :DD

    #86084DarthSun : Annyira nem volt egyértelmű. :) Először is rá kellett jöjjek, hogy "elég nagy" random faktor (is) van a dologba. Nem igen hiszem, hogy említésre méltóan hagyott volna a vgaba sem a 9900K-m sem a Ryzen. Hibahatár, 1-2 fps sztem vagy ilyesmi. Fullon megy, egy idő után hiába állítasz a cpun, nem történik semmi, miközben 10 Mhz a gpura azonnal mutatkozik. Nade, a 2 rendszer közt mégiscsak volt különbség. Már egy picit fölötte voltam vga órajelekkel, de a pont még így is kevesebb volt, mint az Intellel. :)

    Konkrétan itt. Mint látható még a driver is azonos volt. Ott bejött, mondom miért ne használjam itt is. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák