Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Fenyő #84216 üzenetére

    Jöttek lefele ezek is :R , bár az egyik már ott figyelt az XP- s könyvtárban. 98- as jelzést is kaptak a filenévben.

    (#84218) zoltanz : postoltam asszem a fórumban is, de megvan egy blogban is, idézem :
    - retro : ebben mindenki egyetért (valójában nem mindenki) lényegében sztem, korabeli, és a legtöbb vélemény szerint korhű alkatrészekkel passzol maga a kifejezés. A korszakot PC vonalon én az XT- től a P-III- ig teszem - sacc per kb
    - középretro (C)™ by DarthSun : a S478/S462- től a S775/SAM2+ dualcore- ig, minden olyan gép, mely már viszonylag gyors, de mai feladatokra már nem vagy kompromisszumokkal használhatók.
    - félretro(C)™ by DarthSun : az előzőnél későbbi gépek, rendszerint már négymagosok, melyek már mai prog/gamera is alkalmasak (bár már nem minden game indul pld egy C2Quad vagy Phenom-II procival), Win10 felmegy rájuk, szűkösebb anyagi keretek mellett homeofficera/tanulásra is megfelelőek, kb 2013- ig tarthat a kor. Az ezutániak természetesen már semmilyen retro kategóriába nem sorolhatók.

    (#84222) FoxiestFox : végülis igazad van

    (#84223) arn : +1

    (#84224) gban : a 478 azért jó sztem, mert ez az utolsó amiben rendesen megy a Creative PCI DOSDrivers.

    (#84228) zotyesz66 : +1

    (#84230) frescho : előrehaladtál kicsit időben :R , akkor az első véleményem első pontja ismét érvényes.

    (#84237) FoxiestFox : érdekes és elgondolkodtató hsz.

    (#84238) jokeph : ráadásul a jelenlegi tesztsoromból mindegyik game VSync mentesen is fut, nagy mák, párat még próbáltam versenyen kívül, azoknál már hiába van kikapcsolva, nem veszik figyelembe, de legalább azok is futnak.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák