Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    (#63076) Frawly:

    Számítógéphez nem értek dolgot én nem szoktam érteni, elfogadni. Majdneme 40 vagyok de csomó új dolgot kell tanulnom. Bocsánat, de 97'-be húzták be az itnernetet az iskolánkba, 2003-ban már otthon is volt. Ez alsóhangon 20 év. Aki akkor 30-40 éves volt, az ma 50-60. Tehát már aktív korában volt. Nehogymár ne értsen hozzá. Olyan ez mint a nyelvtudás, meg a szakmák ismerete stb. 2019-van és Európa. Alap lenne, hogy teszek bele ssd-t.

    Persze a gyártók is ludasask ebben, mert egyre kevésbé javíthatóak a cuccok. Nekünk a szárítógép adta meg magát, szerelő szerint 50.000, nem ér annyit meg stb. Namajdén! :DD

    rövid videó arról, hogy mi lesz a leadott hulladékkal. :( 16 évesen a srác már több veszélyes anyagot lélegzett be, mint mi együttvéve egész életünkben. Aztán csodálkozunk, hogy berúgják Európa kapuit. :U

    A föld éghajlata meg öko rendszere meg szépen lassan megadja magát, de nagyon kell a szemétbe még egy csomó műanyag hulladké.... :W :(((

    (#63079) hege8888:

    Nem jól értelmezed a szitut. "ne másszon oda, mert veszélyes" :
    Ne mássz oda = az a Gézának van félrerakva, az meg a Ferinek
    Veszélyes = orrbagyűrlek ha nem jössz le mánis

    :DDD

    Amúgy meg nekem van abit lapom, ha nagyon vágytok rá közkinccsé teszem. nf7-s ha jól emlékszem. Nagyon szerettem mert az 1. normális gépem ilyen volt, de ha szerető gazdi várja én odaadom. Úgyse lesz időm üzemeltetni. :O

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák