Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz bacsis #5290 üzenetére

    :O a parasztok hozzáverték őket a betonhoz, úgyhogy 3db kaka, pont a nagyok (ezek vannak egy helyről), két darab 120-as meg egy 160-as
    De van két másik wincsim máshonnan... egy 60-as 5400RPM-es Maxtor, jó hangos de rendben van, meg van egy 160GB-os szintén Maxtor, de ez már a Seagate-es kivitel (DiamondMax 21), ezekkel tudok szolgálni. Remélem túlélik a repülőtéri csomagpakolóként alkalmazott munkások által nyújtott szolgáltatás minőségéből adódó ütődéseket és rezgéseket (na mekkora mondatot alkottam). Azért majd jól becsomizom őket újságpapírba... ha otthon leszek(szept 17-től, okt 6-ig) akkor dobok üzit, Penyus kolegának is ígértem pár czuccost, mert jó volt hozzám ;)

    ezen felül lesz még pár holmim otthon amik nem kellenek, de kidobni nem fogom, illetve jó lenne tudni, hogy kezekbe kerül, ezért is bátorkodtam Nektek ajánlgatni a dolgokat
    van még pár kipróbálásra váró alkatrész is, amikről nem tudok semmit, azt se , hogy működnek-e, csak amik rájuk vannak írva, pl Palomino magos 1800+, meg 1gb buffalo PC3200 CL3, Apacer (nanya ramok)128MB PC PC2100 CL2, 256MB PC3200 CL3 (Lei ramokkal)
    ezen felül van még egy pár Samsung laptop ram, 2*512MB PC2-5300S sajna ilyen láptop kütyükben egyáltalán nem vagyok otthon, gondolom DDR2, de nem értek hozzá, szal mind1 is...van pár codegány táp is, de ezeket már nem szívesen vinném haza, mert sok helyeet foglalnak, meg nehezek is, a repzire meg elég erős a limitem

    Ha gondoljátok akkor összehozhatunk valahol egy kis találkát és szétosztogathatom ezeket a holmikat :) nemtom már mik vannak otthon, de van egy EPOX MVP3 lapom valami K6-2vel, meg még Isten tudja mik, P1 procik, Duronok/Athlonok???, Tbredek/Palominok?... majd meglássuk mi lesz ebből.

    re: (#5291) DarthSun
    asszem Nekem pont ez van (AWE32)

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák