Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alcsi69

    senior tag

    válasz DarthSun #100456 üzenetére

    Na én meg a Zone94-es szerkesztőt nem ismerem, annak mi a neve? :D

    Én nagyon sokat szórakoztam régebben XP szerkesztgetéssel, főleg az SPI miatt. Nagyon szereti ha minél gyorsabb és minél több memó érhető el, emiatt addig szerkesztgettem azt a szegény XP-t, amíg kb. ilyen 30mb memót használt csak akkor ha semmi sem futott. :DDD
    Persze normál használatra nem lenne ez jó, csak az SPI-hez meg egyéb ilyen 2D benchmarkokhoz. 3D már instant nem is működne.

    Igen egyébként, XP-t szereti, maxmemmel állítva még ERAM-ba is be lehet rakni a .exe-t, az is gyorsít rajta. Aztán van egy "Waza" tweak, van automatizált kis progi is hozzá ami ott látszik az asztalon OCX SPI Tweaker néven. Mindenképpen kell 2db partíció hozzá. Persze manuálisan is szépen meg lehet csinálni, igazából X méretű mappát kell egyik partícióból a másikba másolni, az XP meg rettenet sok memót felszabadít ha nézed Task Managert.
    A mappa mérete konkrétan platformtól függ, nagyjából egy ilyen 900Mb - 1.2GB az ami jó szokott lenni.

    Ja és ráadásul elvileg valami kínai XP-n gyorsabb az SPI. Nagyon érdekelne hogy mi az oka. :))

    Mondjuk ilyen DDR5-ös SPI eredményt nem láttam még pl., lehet ott akkora póver van már hogy nem *annyira* számít az XP.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák