Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miresz

    veterán

    válasz kovsol #4791 üzenetére

    A mindennapi élethez,netezés,filmnézés,stb,még egy Athlon X2 is elég. Nem is erről van szó.......

  • Whysperer

    addikt

    válasz kovsol #4791 üzenetére

    Figyu megmondom mért van ezen a nagy pattogás. Mert Sz.tem a prohardveren lévő emebrek nagy része kérdésekkel jön fel és miylen azstali gép topicba meg úgy ajánlgatják a i3-at ,hogy a alap órajeles fx6100 az mérik össez éretd . Mármitn ,hogy annál jobb,de ha azt is beleveszed ,hogy kb +10 ezerért egy sokkal tartósabb gépet veszel akkor már nem biztos ,hogy a húzhatalan i3 jobb választás. a Nagyobb kategóriába lehet jobbak az itnelek ,de ebbe a kategóriában sz.tem jobb vétel az 6100. Aztán meg Csatlakozom ahhoz ,hogy igen az án E7300-am 3.6-ra van szintén húzva és dolgozik mint atom és már nekem is idegesít. ezért várom már ezeket az új FX-ket! Aztán meg sokan felhozzák i7 mekkrao jó CPu. Igen ,de itthonra mi arákomnak vegyek egy i7- 250 fontért vagy mennyiért mikro egy 8120 is BŐVEN kifog szolgálni főleg ha fel is húzom! és ha az i5 szintjét hozza akkor már inkább azt a pénzt egy erősebb VGA-ra költöm . mint sem ,hogy vigyorogjak ,hogy fú 3 FPSsel több van az I5-mel. hjaj de jó! Arról nem is beszélve ,hogy egy 8120 helyett egy i5 2300 vagy 2400-es tunning potenciál nélküli cpu-t ajánlani a legnagyobb gonoszság. Mert Én se vagyok tunningos orrvérzésig, de ha 1 évig tovább tudom használni mert felhúzom akkor mért ne?

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák