Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabe123

    aktív tag

    válasz Prof #4785 üzenetére

    Megértem én ezt nem is tagadom,hogy nem így lenne a probléma számomra az első bejegyzésedben van "megszerzi a szar titulust".
    A i7 2600k egy igen jó proci lett ezt meg kell hagyni talán túl jó is(gazdasági szempontból: az ivy csak ~10%-kal lesz jobb tőle meg kevesebb a fogyasztás ennyiért nem hinném,hogy akkora réteg le fogja cserélni)
    A bull megelőzte korát és nincs semmi ami kihasználná ami az i7ről nem mondható el. Amíg nem lesznek rá szoftverek addig "szar" is marad. Összehasonlító tesztnek akkor látom értelmét ha már van ami kihasználja.
    Pont ezért ajánlgatják a Szandikákat. Ahogy te is írtad ha megveszek egy procit nem szereték várni x hónapot/évet ,hogy ki tudjam használni a benne levő erőt, de könyörgöm ne az AMD-t hibáztassuk már ,hogy kihozott egy teljesen új dolgot és még nincs rá szoftver.

    Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

  • Bali27

    addikt

    válasz Prof #4785 üzenetére

    Logikus dolgokat mondasz.. Bár éna 2 magos 3.6 ra huzott E8400ammal igen csak sokat szenvedtem a játékok alatt az utóbbi időben... Megvettem az Fx6100-at azóta semmi bajom.. Pedig nagyon szerettem azt a procit, de amiben kellett volna már nem hozta a szintet.. PErsze lehet amikkel dolgozok PS vagy ilyesmik ott 1-2 mp el gyorsabb az Intel.. De az az 1-2mp en nem mulik semmi sem.. Játékra vettem, abban meg ugyan azzal a VGA kártyával jobban muzsikál az a proci.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák