Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz pipo112 #45719 üzenetére

    Egészen egyet visszalapozol és több postomban is találsz 4.4től 5ghz-ig bezárólag.

    (#45711) ViZion:

    Mester! Háhááá, csak nem beszáltál a buliba? :C
    Hát nem jobb ez, mint azon morfondírozni hogy AM3+ ba már nem jön proci, meg azon, hogy 3x ennyi pénzekért van intel ami erősebb egy szálon? Az utóbbi időben néha erősen ráült ez a "hangulat" a topicra.

    Itt a nyár, mindenki azon agyal mit/hogy hűtsön, de ez itt az FX topic kérem, 0% szarakodás 100% procinyúzás, miről szól az AMD ha nem erről? ;] :K ENNYI! Pörögjenek azok a megahercek!! :R

    Btw, a ramok nálam is mennek bőven a gyári 1.65V alatt FSB/NB tunning mellett! :K

    (#45718) hackeeeee:

    Nyulkálás..., ne is mond! Pár napja gondoltam egyet és megfogdostam az alaplapi NB hűtőt. Ennek az lett az eredménye, hogy még Sasurat is megkértem, nézzen nekem a ködös albionban olyan VASKOS chipset hűtőt, amit itthon nem lehet kapni..! :DDD ;]
    Aztán kiderült, hogy semmi jelentősége amíg nem droppol miatta semmi, jóeséllyel azóta ilyen meleg mióta megvan. Persze egyből elkezdtem fogdosni a VRM bordát is.., az "Cool n' quiet" ! :K

    (#45721) hackeeeee:

    +1 az MX-2 mellé, nekem az orrmányos ajánlotta és maximálisan bevált a gyári Scythe paszta után, SilverArrowt is azzal tettem fel, a hozzá kapott Thermalright pasztát ki sem vettem dobozból, na kb ennyire tetszik az MX-2. :D

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák