Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz MrM94 #44701 üzenetére

    Ezér is vettem 8350-et mint gyííí hetet, mert jobb VGA-t rakhattam mellé! +über hütést.. 8350 felett meg már nem éri meg venni (szerintem) hisz felhúzom 5GHz-re azt jóccakát... :) bátran ajánlom mindenkinek!

    (#44704) MrM94: nekem ez a "végleges" konfig és remélem évekig kiszolgál, még ha késöbb kompromiszumokkal is , de erre többet nem költök (sokba van csak maga a PC ház és abba található motyó) és majd pár év mulva összerakok egy új gépet és ha nem lesz FX akkor nem tudom mi lesz... mert az FX azért jó másrészt, mert nincs integrált VGA ami "hátráltatja" a valódi VGA -t pl. /remélem tudod mire gondolok/ ha pl. van egy Game akkor csak a GTX770-OC t látja és azt használja (nem kell mókolni, meg hasonló) ;)
    Korábban "Gamer" Laptopom volt ami 3RD Gen. gyííí hét volt (Y580) amire ráköltöttem még + RAM és SSHD , meg BR-RW ODD stb... azt eladtam és inkább összeraktam egy jó FX konfigot ! :B /nem bántam meg na... !!!/

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • b1sti

    senior tag

    válasz MrM94 #44701 üzenetére

    Köszönöm szépen a válaszod!! :R Ha jól értem akkor ha több magot használok, mint pl játékok, akkor jobb az FX, és ha inkább csak netezek, akkor jobb az Intel :) jól értem? :) Mondjuk nem hiszem, hogy olyan nagyot dobna az Intel egy két magja netezés közben :) és tuti gyorsabb lenne, mint a laptopom :)

    Igaz, hogy picivel többet kell költeni alaplapra és hűtésre... a lap kb. 8k-el, a hűtő pedig kb. 3-4k-el több! De talán megéri azt a plusz! Mit veszíthetek?? Semmit! Maximum, ha legközelebb lesz pénzem, hogy költsek a gépre, akkor váltok és ennyi! :P

Új hozzászólás Aktív témák