Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz =HG= #31420 üzenetére

    Sem az asrock sem másik gyártó nem várja el a felhasználótól, hogy állítgassa a biost.. Erre vannak a szakemberek..
    Az igazán "felhasználó" csak püföli a klaviatúrát, és fogalma sincs a gép működéséről és nem is akarja tudni. Addig fogja hordani a szerelőhöz, amig jó nem lesz....Az, hogy egy ilyen szutyok lapba teszed az FX-et (pedig ide jársz fórumozni) inkább a Te figyelmetlenséged...Nem csak asrock lapot találsz ami nem való ezen procik alá.... ---->> PONTOSAN !!! (csak mai világba egyre kevesebb az ilyen "felhasználó" , mindenki többet tud / remél saját maga fordítaná idejét a húzásra !) így a "szakember" -nek érvényesülése nemsok van !

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • Taifa Díaz

    őstag

    válasz =HG= #31420 üzenetére

    A te figyelmetlenséged pedig az, hogy sehol nem írtam olyat, hogy FX processzort tettem abba a lapba :U Csak azt, hogy azzal is kompatibilis. Épp az ellenkezőjét írtam, hogy bele nem tenném...Legközelebb olvass figyelmesebben. Én az AsRock alaplapokkal kapcsolatban felmerült negatívumokkal kapcsolatban hoztam fel egy példát. Egyébként Athlon II X2 250-est vettem bele, attól jobbat nem érdemes beletenni.

    Egyébként nem gondoljátok komolyan, hogy az a természetes, ha valami nem megy auto értékeken normálisan, és hogy szervizbe kell vinni, hogy ott állítsák be a feszültségértékeket kézzel :F

    Tomko78, a fenti neked is szól. Sehol nem írtam, hogy FX-et raktam bele.

    luimapeiz, szintén egyes alá szövegértelmezésből.

    [ Szerkesztve ]

    Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

Új hozzászólás Aktív témák