Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz raidx #8391 üzenetére

    Talán majd eljön az az idő is. :)
    (#8397)
    Na ja, de ezért ki fogja szétfurkálni a házat...? :DDD

    (#8392) radi8tor1!
    Nem volt még ilyenhez szerencsém (csak egy mobile rack-hez), így erről nem tudok mit mondani.

    (#8395) DaeMonS!
    Ha átlátnám az egészet ami megfelel az igényeidnek szívesen összeállítanék egy konfigot, de nincs mindennel személyes tapasztalatom.
    Távirányítót én egy ilyet vettem (nem nála vásároltam de pont ilyen, mint a felső képen), a telepítés annyiból állt hogy csatlakoztattam, a W7 felismerte-telepítette és használom azóta is; nem egy bonyolult művelet. :) Igaz csak készenlétből ébreszti a gépet, de az pont jó: mégis ki akar végigvárni egy komplett bootot...? :D Ha te mégis arra is van megoldás, de erről nem tudok tapasztalatot megosztani. Illetve ami még kikapcsolt gépet ébreszt azok az iMon termékei, de ha jól emlékszem ezek mindegyike "beépítős" vevőegységgel bír. Jut eszembe: az általad nevezett házat is lehetett korábban távirányítós kivitelben vásárolni, nem tudom ma még van-e ilyen.
    A wifiről nem tudok mit mondani mert lan-on használom amit lehet, de gondolom az sem bonyolultabb.
    A HDMI-hang az Asus E35M1-M Pro lapomon egy kimenet-váltás kérdése, így szerintem működik bármely Brazos lapon.
    A táp attól függ mi a pontos konfig, de Brazos lap+HDD/SSD+ODD esetén egy 60W-os példánnyal bőven jó vagy.

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák