Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz korcsi #8052 üzenetére

    Biztosan nem perpixel: ocsmány, nincs vékony, egyenes vonal, a kicsi betűk szinte olvashatatlanok: mintha kétszer lenne átméretezve, egyszer, le, majd vissza... analóg VGA-n sokkal-sokkal jobb, persze az sem tökéletes! Tesztábra nem volt kéznél, csak CAD-rajzok, rácsháttérrel. Rács hiányos, helyenként vékony, máshol vastag a vonala. Mintha nem natívban menne, pedig a tv is 1920x1080, meg a VGA is. A Catalyst fel is ismeri, hogy LG TV, de a "monitor-driver" az egy "szabvány Plug&Play kijelző".
    LG Support oldalon meg csak az új firmware-t találtam a TV-hez, semmiféle drivert nem. Azt legalább felraktam.
    A gagyi 10 ezer forintos WayTeQ set-top boxxal meg tökéletes (full-HD-re van állítva a kimenete). A Set-top-box saját menüje borotvaéles a TV-n.
    Már eleve azt nem értem, hogy miért kell Catalyst-ban átméretezni, hogy az ugyanolyan képpontszámú kijelzőt kitöltse a PC képe ugyanakkora képpontszámú kimenetnél? :F

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák