Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raidx

    őstag

    válasz canniball #5563 üzenetére

    1. Elméletileg ott kellene lenni az eltávolítás ikonnak, ha az egység nem tartalmaz rendszert (nem azon van a Win). Azért írom, hogy elméletileg mert nekem sincs ott. Ha csatlakoztatok valami USB-s eszközt akkor sem szerepel mostanában a nem rendszer HDD mint eltávolítható eszköz (Asrock E350M1 a lapom). Nem tudom, UEFI frissítés vagy valami Windows frissítés okozta?. Mivel nem egyformák a lapjaink a hiba viszont azonos, így Windows-ra tippelek (ultimate x64).

    2. Nekem van, hogy eltűnik az ODD mintha nem lenne a gépbe. Néha még a hardverváltozások keresése sem hozza vissza. Ajtót kinyit, becsuk, restart és napokig megvan. Filmet viszont még nem néztem róla (HDD és hálózati HDD a filmtáram).
    Ezt azóta csinálja mióta megvan. Mivel nagyon keveset használom az ODD-ot sokszor csak az tűnik fel, hogy a TC-be nem látom.

    Még egy érdekesség. Létezik egy USB Disk Ejektor nevű program és az sem látja az elvileg eltávolítható sata HDD-t.
    Azt a funkciót sem találom, ahol el lehetett dönteni, hogy az USB-s kütyüt sebességre vagy eltávolításra optimalizálja.

    [ Szerkesztve ]

    Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

Új hozzászólás Aktív témák