Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kendek

    MODERÁTOR

    Nekem is van már pár napja E350M1-em ASRockéktól. :)
    Az én tapasztalataim a következőek:
    Ubuntu Maverick alatt a nyílt meghajtóval beállítható a 3D gyorsítás, nem is rossz, csak még néhol lassúcska.
    Fglrx-vel megy frankón, betudtam lőni a hardveres gyorsítást is videólejátszáshoz (mplayer-vaapi). Csak kissé bugos a dolog, sokszor előfordul, hogy teljes képernyőből kijőve fekete marad a kép és csak az egérkurzor látszik. Ilyenkor egy X restart segít csak a kép helyrerakásában. Ez a probléma remélem hamarosan megszűnik, és akkor frankó lesz, mert egyébként nem tapasztaltam videólejátszásnál egyéb képi rendellenességeket, mint anno sok hónappal ezelőtt, mikor legutoljára néztem.
    A 2.6.38-as kernellel egyetlen egy szenzor információ érhető el, az is 54 fokot mutatott, régebbiekkel semmit nem talál.
    Én az EFI Setupban beállítottam a picurka ventilátor szabályozását, 1-esre raktam, így még éppen, hogy elindul, gyakorlatilag hangtalan. Terhelésre sem pörög igazán jobban. Persze először egy 12 centis ventit állítottam hadba, de aztán olyan ronda volt, majd kitakarta az egész lapot. :DDD
    Én 4 GB ADATA 1600 MHz-es ramot vettem hozzá, 1,3 volttal beéri (1066 MHz, 7-7-7-20). Azért örülnék, ha későbbi EFI frissítéssel adagolnának bele még egy kis tuningolási lehetőséget, mert ez így nem sok, vagyis inkább semmi.

    <-ƘƘ->

Új hozzászólás Aktív témák