Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wasquez

    senior tag

    Én is beszívtam egy Rx 580-as újszerű kártyával, és elég érdekesnek tartom a dolgot!
    Mikor megjött a kártya, csak egy fólia volt a gyári dobozon, nekem már ez is furcsa, ekkora értéket minden más üzlet még egy dobozba bele szokott rakni!
    Beraktam a kártyát, had örüljön a gyerkőc, 2 percig örülhetett, színes hátteres fagyás, vga memteszt, rendben, gpu teszt fagy!
    Megkértem ismerőst, hogy adjon kölcsön egy tápot, elautókázott hozzám a gépével, táp kioperál, betesz, fagy ez is, táp visszaszerel, kártya kiszerel, visszacsomagol, majd levelezgetés. boltba vissza!
    Nem telt el egy óra, és elfogadták a reklamációmat, pénz vissza, meg se kérdezték, hogy mit akarok!?
    Én azt gondolom, hogy így lett kitesztelve a kártya, valaki már visszavitte, hogy nem jó!
    Adjuk el újra, mert drága a tesztelés, majd a hülye user leteszteli, ha jó ott marad, ha nem akkor visszavesszük! Probléma megoldva!
    Elbasztam kb 8 órát a szerelgetéssel, teszteléssel, a visszaszállítással, ismerősöm elautókázott 35km-t!
    Kicsit felment a pumpám tőle, azért nem balhéztam, mert szó nélkül visszavették, szállítási költséggel együtt visszautalták a pénzt!
    De azért ez így elég gáz volt!

    PC

Új hozzászólás Aktív témák