Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz oZone762 #485 üzenetére

    Röviden leírom egy példán keresztül, amit megtudtam (vagy megértettem) a "saját" plottok átviteléről HPOOL-ra, Még nem próbáltam ki, tehát nem 100% hogy működik.

    Példa:
    Plottoltam magamnak 10TB-t wallet1-re. Aztán csináltam wallet2-öt, annak adatait megosztottam a HPOOL-al, és plottoltam 2TB "nekik".
    A 10TB-t nem tudom átvinni a 2TB-re, vagyis nem tudom összevonni, átkonvertálni a plottokat az mindig az adott wallethoz kapcsolódik.
    Viszont a wallet1 10TB-t utólag is megoszthatom a HPOOL-al, ahogy tettem az üres wallet2-vel. Ha ez megvan indítok egy második farmolót a megfelelő ppk és fpk kulcsokkal és máris 10+2TB ketyeg.

    /*/*/*/
    A HPOOL-nak a 24 szavas mester kulcsot adjuk meg, tehát onnantól rendelkezik a pénztárcánkkal, de a plottok fizikailag a mi gépünkön maradnak.
    Én sem bízom a kínaiban, tehát amint lehet elmozgatom a coint tőlük, illetve az immár "közös" és nem biztonságos pénztárcánkból.

    Teszt: csinálok egy wallet3-at, plottolok rá egyet és utólag megosztom HPOOL-al, ha ez sikerül akkor wallet1-et is megoszthatom.

Új hozzászólás Aktív témák