Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    egy kis tapasztalat.

    minap jártam egy nagykerbe /számtech/ ahol egy ismerősöm egy hónapja volt, necces volt ennyi idő elteltével megpróbálni, de végül is behívtak.

    megvolt a találka, egy önjelölt HR manager, középkorú citromnyaló csaj, feltett pár átlagos/aluli kérdést, és kb 10 perc se kellett, elbúcsúzott.... ajtóban döbbentem rá, meg se kérdezte, mikor tudnék kezdeni... ajaj, gondoltam.

    95k pengőt kértem /tutira akartam menni meg cimbinek is ennyit mondtak../ amit a csaj lefikázott, de próbaidő után 100... mondta. ;] 100k ra manapság én meg azt mondom, éppen elegendő... pesten. szal nem voltam túl lelkes az összeg hallatán.

    ahogy kell, idővel meg is jött az emil sorry, de nem önt választottuk. amit nagyon dijazok, hogy jött válasz !! :K :R és amit kevésbé, hogy egyszerre több ember emilje szerepelt benne...

    gyorsan írtam a többi elutasítottnak, és faggattam őket.

    az egyik válaszolt is, közölte, ő 150 et kért..... a válasz: próbaidőre 120 utána 150.

    nocsak, nálam meg sokallotta a 100-at? vagy a 120-at is, csak bevágta a menőt?

    mindenesetre ő is kiesett.

    most bizonytalan lettem, milyen lehet a bérszinvonal ott, de a bepróbálkozás, és a tényállások után elgondolkoztam... ;) hogy is kellene ezek után.

    holnap megyek egy multi jellegű céghez, asszerm, más taktikát választok. :D

Új hozzászólás Aktív témák