Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sggibson

    újonc

    Sziasztok! Új vagyok az aliexpressen, a segítségetek szeretném kérni, hogy mit csinálok rosszul, illetve mi lenne a helyes.

    Vásároltam egy fém óraszíjat, ami gyakorlatilag használhatatlan, mivel a pillangózárja rossz. Először csak üzenetet küldtem az eladónak, mivel azonban oda a használhatatlanság szemléltetésére alkalmas videót nem, csak képet lehetett feltölteni, nyitottam egy dispute-ot.

    A dispute-ban külön van egy gomb a bizonyítékként szolgáló videó feltöltésére (submit video), fel is töltöttem az aliexpress saját felületére azt, részleges visszatérítést kérve.Legnagyobb meglepetésemre maga az aliexpress utasított el ezt követően (nem tartottam be az eladó utasításait (?) ), az ide csatolt levélből nekem az jön le, hogy videó megosztóra vagy tárhelyre kellett volna feltöltenem (akkor meg minek ajánlja fel az aliexpress, hogy feltölthetem hozzá).

    Mivel a dispute még nem zárult le, én úgy gondoltam, hogy felrakom a levélben is javasolt mediafire-re, a link bemásolásával pedig frissítettem az eredeti dispute szöveget (Edit dispute).

    Ez sem volt jó, újból hasonló levél jött, de még mindig lehet korrigálni. Mi a teendő?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák