Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D@niel

    addikt

    @V/: Szia, nekem két termékemre is refund van, amely már "process" állapotban van. Az egyiket a régi otp-s kártyámmal vettem ami azóta megszűnt, a másikat pedig egy rokon kártyájáról, ez még él. Hol tudom megnézni, hogy melyiket melyik kártyával vettem? Sajnos a rendeléseknél nem részletezi ezeket.
    Továbbá miket kell majd magammal vinni az OTP-be, hogy ide adják/át utalják a jelenlegire (cib) a visszatérítést?
    Legjobb lenne erre az esetre, ha ha lehetne jelezni nekik, hogy az új kártyára küldjék, azonban a cseten nem kapcsolnak nekem senkit, akárhogy próbálkozom. Úgy tűnik nem kereshetem őket, mivel folyamatban van egy dispute, és ezzel kapcsolatban már többször beszéltem velük cseten.
    Köszönöm.

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    válasz st3v3np3t3r #38079 üzenetére

    Egy hajóban evezünk. Pénteken indult el a refund folyamat, kettő is, az egyik egy még aktív számlára, amire hétfőn meg is érkezett, a másik az én régi, tehát már nem létező számlámra. Mivel az első megérkezett, itt van, gondoltam a másiknak is itt kellene lennie. A topik gazda tanácsa alapján várok de hétfőn azért csak fel hívtam őket, hátha telefonon utána tudnak nézni. Sajnos erről a technikai számláról fogalmuk sem volt, azt ajánlották jövőjét hétfőn csörögjek be megint, hisz most szabin van az az illetékes személy.
    Emiatt is várnom kell, de V/ szerint is adjak nekik pár napot.
    Fontos: telefonon azt mondták, hogy amint érkezik a nem létező számlámra valami, értesítenek, és be kell majd fáradnom. Hétfőn hívom őket újra, jó lenne úgy menni, hogy előre fel készültek, asztalon van a dolog.
    Most már kíváncsi vagyok, és fogom írni, hogy mire jutottam.

    Szerk. lényeg kimaradt, otps.

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    17-én indult el a refund folyamat, amely a hétfői napon meg is érkezett a számlára, az Ali szerint. Mivel a már nem létező otp-s számlámmal vettem, arra utalták vissza. Ma bementem abba a fiókba ahol annak idején csináltam a számlát.
    Elsőre jött a szokásos "vissza küldtük a feladónak" szöveg, ekkor említettem neki a technikai számlát. Segítséget kért telefonon, majd a vonal túlsó végén a kolléga név, és összeg alapján megtalálta az utalást. Ezután kezembe kaptam, viszontlátásra!

    Szerk. nem kértek rendelés számot, bankkártya-, számlaszámot, felmondási nyilatkozatot, screenshotot, még a refundban az Ali által említett számsort sem, amivel elvileg hivatkoznom kellene a refundra.

    @V/: Köszönöm az infókat, segítséget =)

    [ Szerkesztve ]

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

  • D@niel

    addikt

    válasz walakyb #38275 üzenetére

    Ugreenre +1 =) autóba telefon tartó is tőlük van, hibátlan. Kábelek masszívak, 2 méterest vettem tőlük többet is, 1200-1300 szállítással együtt.

    𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

Új hozzászólás Aktív témák