Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WOT-H-A-C

    veterán

    válasz Geller72 #1598 üzenetére

    " Én azért elég régóta rendelek Kínából. Nem igen van olyan webshop, ahonnan ne rendeltem volna (most itt nem a kis tízezredik shopokra gondolok)"

    ez jó volt!! :DD

    " Innen se nagyon, mert ha "pénzvissza" lenne, hidd el, hogy van olyan szitu, amikor nem tudsz mit csinálni és nem kapod meg a pénzed."

    Ez abban az esetben fordulhat elő ha figyelmetlen az ember vagy még kérdezni sem tud ha nem hagyod hogy a buyeprot lejárjon akkor nincs gond pénz szempontból az mas kerdea hogy eszed a kefet hol a csomagod....Persze nekem is voltak "rossz" tapasztalataim fake tn,kamuzott in stock, "persze már feladtuk a csomagot nyugodjon meg 1-3 napmulva látszani fog"

    " Hozzáteszem, azért az is bátor, hogy (itt a ph-n is láthatóan) egy rakás ember úgy reggel ilyen helyre és rendel meg bármit, hogy egy alapvető nyelvtudással rendelkezzen, vagy ki tudjon tölteni egy formot, értelmezni tudjon egy reklamációs metódust, azt el tudja intézni az elejétől a végéig. Ez azért elég merek na"

    Ezen viszont én is vakulok sokszor hogy 0 tudassal es ismerettel belevágnak aztan jön a siras hogy mi legyen....

    "Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

  • blueMerle

    veterán

    válasz Geller72 #1598 üzenetére

    Én onnan többet semmit. Innen se nagyon, mert ha "pénzvissza" lenne, hidd el, hogy van olyan szitu, amikor nem tudsz mit csinálni és nem kapod meg a pénzed. Az ebay ezért jobb, ott sokkal jobban a te oldaladon ál maga az oldal, mint vevő

    Aliexpressen (és úgy globál a kínai rendeléseknél) még sose fordult elő olyan vitás helyzetem, amiben ne az én javamra döntöttek volna (100+ order). Ellenben ebayen rendesen átbaszott az eladó egy autóalkatrésszel, buktam is rajta 220 Eurót, idáig semmi baj nem lenne csakhogy nem nekem adtak igazat, mondván a nem eredeti alkatrésznél felhívják az emberek figyelmét hogy esetleg nem passzol ami rendben is lenne csakhogy én veszettül eredeti alkatérszt rendeltem, a terméklapon is ez állt, elküldtem nekik azt a tetves screenshotot ahol le van írva hogy eredeti alaktrész, és tudod mi történt? NEM REAGÁLTAK EZÜGYBEN TÖBBÉ. Ennyit a nagy és megbízható eBayről. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák