Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz WOT-H-A-C #1597 üzenetére

    Én azért elég régóta rendelek Kínából. Nem igen van olyan webshop, ahonnan ne rendeltem volna (most itt nem a kis tízezredik shopokra gondolok). Viszont olyan sincs, ahol ne húztak volna le valamilyen ürüggyel és persze pénzzel. A legdurvább a dealextreme volt. No nem árban, hanem a ganyéságban. Amikor már eléggé feszült hangnemben folytak a beszélgetéseink, nemes egyszerűséggel mindent töröltek, ami a termékre és arra utalt volna, hogy én bármikor is vettem volna rajtuk keresztül bármit. Egyszóval simán a kis kínai geci pártját fogta, nem pedig azét, aki fizet. Én onnan többet semmit. Innen se nagyon, mert ha "pénzvissza" lenne, hidd el, hogy van olyan szitu, amikor nem tudsz mit csinálni és nem kapod meg a pénzed. Az ebay ezért jobb, ott sokkal jobban a te oldaladon ál maga az oldal, mint vevő. Hozzáteszem, azért az is bátor, hogy (itt a ph-n is láthatóan) egy rakás ember úgy reggel ilyen helyre és rendel meg bármit, hogy egy alapvető nyelvtudással rendelkezzen, vagy ki tudjon tölteni egy formot, értelmezni tudjon egy reklamációs metódust, azt el tudja intézni az elejétől a végéig. Ez azért elég merek na. :D.

Új hozzászólás Aktív témák