Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagyusz

    őstag

    válasz wwenigma #12741 üzenetére

    Ha ez lenne az a fantasztikus device tree akkor nem az

    Megjegyzem tegnap csak futtában néztem rá, és azok a részek kivannak kommentelve ami miatt azt hittem, hogy nem forog le, szóval sorry. :R

    Ami miatt azt hittem:

    1: [link] CM9 közvetlen a kamera interfészt használja.

    2: [link] Valami oknál fogva ez sem fog tetszeni a fordítónak:

    <!-- Component name of the service providing network location support. -->
    <add-resource type="string" name="config_networkLocationProviderPackageName">
    <string name="config_networkLocationProviderPackageName">com.google.android.location.NetworkLocationProvider</string>
    </add-resource>

    <!-- Component name of the service providing geocoder API support. -->
    <add-resource type="string" name="config_geocodeProviderPackageName">
    <string name="config_geocodeProviderPackageName">com.google.android.location.GeocodeProvider</string>
    </add-resource>

    Cocktail.mk-ban kivan kommentelve az overlay, de e-nélkül sok minden nem fog működni normálisan

    3: releasetools cm10-s , cm9-re nem jó, de ez is ki van kommentelve

    4:

    5: Ezek meg benéztem szóval sorry, hogy azt hittem, hogy nem fog leforgni.

    Más:

    Nem tudom, hogy cm10 init.rc mennyire kompatibilis a cm9-l.

    system.prop-ban hiányzik egy-két dolog ami nélkül grafikai bugok keletkeznek a kisebb menüpontokba.

    Hiányzik egy-két ril file amiatt ami miatt mindig debugol, de a működést nem befolyásolja

    Valamint ha olvasod Fönix, mert szerintem titeket is érdekelne:

    system/bin mappában a trace_util file-ban van egy-két érdekes string:

    /dev/block/mmcblk0p13 open %s failed
    read %s failed : %d
    trace_util failed as %d
    %02x%02x%02x%02x%02x%02x set property [%s] value=<%s>
    Unknown %s%02x:%02x:%02x:%02x:%02x:%02x macaddr= r failed to open wlan config <%s>
    %s
    cannot find key [%s] in wlan config <%s>
    wlan mac <%s> has already be set.
    write wlan mac <%s>
    w persist.service.brcm.bt.mac dev.jrdcom.cu.ref /system/etc/wifi/bcmdhd.cal write %s failed :

    Tehát ha minden igaz akkor a mmcblk0p13 partícióból olvassa ki a mac címeket: viszont cm9/cm10 alatt alatt minden egyes indításkor debugolja a file-t, és a libc.so-re hivatkozik, de ha átrakom a stock ics-ből akkor szintén ugyan ez a helyzet. Hasonló megoldás van az LG 970 telónál is, ott is egy partícióból olvassa ki, de az itt nem működik. Esetleg, ha lenne rá valami ötletetek akkor annak mindenki örülni. :)

Új hozzászólás Aktív témák