Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kasza blanka

    aktív tag

    üdv

    első negatív ph-s tapasztalatom esett meg velem az imént.

    hirdetem ezt a VGA-t itt:[link]

    csak itt hirdettem, tehát biztos ph-s volt az a jelentkező, aki Szabó László néven mutatkozott be, a 20/350-7885-ös számról hívott és csömörinek mondta magát. megbeszéltük, hogy ma kettőkor Blahán szökőkútnál találkozunk. telefonban még mondta is, hogy ez a száma 15 éve, szabó lászló a neve és csömöri, ő korrekt. én hülye ph-s azonosítót nem is kérdeztem tőle.

    ma odamegyek 2-re blahára, sehol senki. vártam 20 percet, aztán elindultam haza.
    azért felhívtam, hogy mégis ezt így hogy, de vki más vette fel a telefont, aki vagy értelmi fogyatékos volt, vagy seggrészeg.

    beszélgetésünk kb a következő volt

    -hallo Szabó Lászlót keresem
    -vége, nincs.
    -tessék? tegnap ő hívott erről a számról, és a tudakozó szerint is az övé.
    -váltótársam
    -az rendben és hol érem utol?
    -jó, vége.
    -hol érem utol?
    -gumitelepen.

    és lerakta. lehet, hogy ő volt, lehet hogy tényleg más, nem tudom (így 1 nap távlatából egy ilyen magasröptű beszélgetés után nem ismertem meg a hangját)
    akinek esetleg ismerős a szám, és a név, és tudja a ph-s azonosítót, akkor kérem adja meg, hogy nagy nagy fekete pontot kérhessek az illetőnek.

    akit pedig ez az ember hív, az ne beszéljen meg semmit vele, mert lehet máskor is megcsinálja, hogy egy szót sem szól, csak nem megy el a megbeszélt találkára.

  • kasza blanka

    aktív tag

    [link]
    illetővel annyi lenne a problémám, hogy futtat egy hirdetést rambazár néven

    [link]

    most az egy dolog, hogy ősember boltját hívják rambazárnak, meg hogy azt írja, hogy legjobb árak...

    volt egy júniusi lista a hirdetésben, gondoltam elavult már, mert nagyot estek a ramárak. megkérdeztem mennyi jelenleg a cl9-es ripjaws, erre pü-ben elküldte u.azt az árat. 24e vs 17-18e többi bolt.

    jó, mindenki annyiért adja, amennyiért akarja, meg amennyiért elviszi valaki.(sőt, ha akarja, hazudja oda, hogy legjobb árak, az sem éredkel)

    DE!!!

    ma belépek, és látom van egy privim. két héttel az eset után (pedig az árgépes linkkel megtámogatott, az árat drágáló válaszom elég egyértelmű volt, én ott le is zártam a dolgot) ír nekem, hogy ...

    [moderálva]

    1.milyen üzlettel? szó nem volt üzletről. kértem egy árat, és kaptam egy árat, amit drágálottam, lévén 5-6e Ft különbözetről volt szó.
    2.udvariaskodás ide vagy oda, elfogadhatatlannak tartom, hogy vki ilyen tolakodóan, tukmálósan, számonkérően rámírjon 2 héttel később, hogy mi van az üzlettel...

    talán ha még azt írta volna, hogy igen, megnézte és azóta tényleg csökkentek az árak és most nála is 17, szóljak, ha érdekel, akkor oké...de így, hogy mi van a (soha nem is létezett)üzlettel.

    beszarás...már elnézést.

    [ Módosította: #65675776 ]

  • kasza blanka

    aktív tag

    jelezném, hogy davos44 nevű újonc egyszerűen figyelmen kívül hagyta több felhasználó korábban tett 13ezres ajánlatát, és mikor 15ről 13ra csökkentette az árat, egy később jelentkezővel boltolta el a ramokat, mert 'nehogymá ő neki kelljen számon tartania a jelentkezőket'. a priviben érkező ajánlatok meg nem lényegesek, tehát azokat törölte pár nappal később.

    és mikor finoman figyelmeztettem a ph íratlan szabályaira, még ő értetlenkedik.

    ebben a hirdetésben

    több komolyságot, és az itteni írott és íratlan szabályokhoz való gyors alkalmazkodást szeretnék kérni, kíváni neki :C

  • kasza blanka

    aktív tag

    így üzleteljetek ezzel [doktorzso]

    [link]

    a PH nem apronet vagy bolhapiac...

    délelőtt megbeszéltük, hogy kora délután megyek érte, mikor indultam volna a telóért felhívtam, hoyg akkor megyek, erre közli, hogy elvitték...

    [ Szerkesztve ]

  • kasza blanka

    aktív tag

    válasz Attix82 #15833 üzenetére

    a 8 nap törvényileg jár minden, egymástól távol lévő felek között kötött szerződésnél.
    ez magánemberek között is érvényes. (ha nincs mód személyesen kipróbálni az árut)

    tehát te hiába mondod, hogy 3 nap, meg hogy nincs gari, 8 nap alatt én azt is mondhatom, hogy meggondoltam magam, visszaküldhetem a dolgot, te meg küldöd a pénzt.
    elméletben :) aztán ha gyakorltban nem így van, akkor jöhet a PTK :D

  • kasza blanka

    aktív tag

    válasz Attix82 #15983 üzenetére

    ha jól tudom a törvény nem tér ki arra, hogy használt vagy új termékről van-e szó, csak azt hangsúlyozza, hogy egymástól távollévő felek esetén.

    persze, azért írtam, hogy gyakorlatban ott a PTK meg, hogy mit tudsz bizonyítani...

Aktív témák

Hirdetés