Hirdetés

Aktív témák

  • kovixxx

    csendes tag

    Szeretnék egy csalót bejelenteni: morcos75

    Mi az amiben átvert:

    1 - Azt mondta, a telefon kiválo allapotban van. Ahelyett van egy elég nagy pontkarc a kijelzőjén, és a hátulján nem hogy kopások, de kissebb bemélyedések! vannak. Emellett a csúszkája totál lötyög, és a belseje+akksija is finoman szólva leharcolt.
    2 - A fő kamera nem müködik, pontosabban azt írja ki, hogy: A kamera modul nem áll készen
    3 - GPS - nem müködik, azt írja ki, hogy: Sikertelen kapcsolódás
    4 - Nem küldte a pót akkumlátort.
    5 - Nem a saját dobozában küldte (pedig ezt ígérte, hogy abban küldi)
    6 - nincs meg midnen tartozéka (tv kabel, adatkabel, CD, és a füles sem az ami eredetileg hozzá való, sőtt, ez még csak nem is passzol ehhez a telefonhoz!)
    7 - Az a zokni is elmaradt, amit mondott, hogy hozzáteszi, bár ez nem is lényeges annyira, mint az ezelőttiek
    8 - Más USB kábellel való csatlakozás sikertelen volt.
    9 - Az ajánlott levél küldeményazonosítója nem felel meg annak, amit ő megadott nekem.
    10 - Egy nappal később adta fel a csomagot, pedig előtte lévő nap azt mondta már feladta
    11 - A telefon amit küldött nekem szerintem klón (esetleg aki ismeri az n95 klón és az eredeti közti küldönbséget, az írjon. Köszönöm)

    A továbbiakban MSNen beszéltem vele, és még ő hülyéz le engem, hogy én akarom átverni, miközben ő okozott nekem 50.000 Ft-os kárt.

    Link az apróhirdetéséhez: n95 8gb

    Vigyázzatok vele, mert szerintem dilis a srác (de komolyan). Rendőrségi ügy folyamatban.

    kovixxx

Aktív témák