Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Bog #3 üzenetére

    Mégis mit kéne rá reagálni? Úgy hulladék ahogy van, de ezt már leírtam. :K
    Ha nagyon plusz dolgot szeretnék hozzátenni max azt tudnám hogy eleve azt sem értem mi a fene köze van ezeknek a cuccoknak a mobilokhoz, de ez tényleg csak egy észrevétel...
    Persze felőlem elfér az oldalon, csak ennyi erővel holnaptól akár pelenkát is tesztelhetnétek :DDD
    Tényleg egyre inkább a Gamestarhoz tudom hasonlítani az oldalt. Ott is egyre több blikk kategóriás bulvár, a helyesírási hibák (ugye erre meg te nem reagáltál már múltkor sem :N ), de ha ennyire zavar a kritika akkor max majd legközelebb nem írom le. (attól még nyugodtan képzeld majd oda, mert látatlanba is meg merem előlegezni hogy a következő kerékpárnak csúfolt szemét is max környezetszennyezésre lesz jó :B )
    Részemről befejezve! Béke :)

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák