Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thome

    addikt

    válasz VW #24926 üzenetére

    Akkor nem aggódok miatta!

    Más:

    Megjött a Cyma M4 is.
    Full műanyag, elképesztő, meg se lepődtem volna ha a csavarok nem azok, de azok szerencsére fémből vannak. Na meg a külső cső is fém. De hogy a hátsó szíjakasztó is műanyag, az ledöbbentett enyhén szólva.

    Leszedve a tust, nagyon jó kis szilikonos kábel lógott ki belőle. De van egy forrasztás félúton a tube-ban, és ami már befele megy, az egy totál merev valami.

    Kibontottam a belét, meglepően jó szerelni (bár a lower receivernél erős anyázásra volt csak hajlandó kijönni gb a tokból, na megegy kis laposcsavarhúzó segített.

    Teljesen alap cucc, gépzsír kipucol, normális kenőanyag neki, hézagolás kellett neki, tömítés sem ártott volna a dugattyúnál, de persze elfelejtettem teflonszalagot venni. Amennyiért kínálják a fegyvert, annyiért perfekt a belseje, GB nem akart szétugrani a szereléskor, visszaforgásgátló is végig a helyén maradt.

    Nózit cseréltem egy "O" gyűrűs alu shs-re, ez rövidebb durván 1mm-rel, féltem is hogy nem fog tömíteni a hop kamránál, de úgy néz ki jó. Be kell szerezni egy chrono-t, mert így csak a kartonlapos módszerrel hasonlítgattam össze az A&K M4-gyel, kb ugyanazt hozzák.

    28 ezer forintért mondjuk nagyon jó vételnek néz ki.
    ____________________________________________________

    Az A&K-nál feltűnt egy jelenség. Első irányzék ferde a bal irányba. Édes anyukájukat, nem is tudom hogy fogom egyenesbe hozni, mert alul az imbuszt kitekerve össz-vissz 1mm-t tudtam jobbra forgatni, és még kellene kb 1,5-2mm (a csúcsánál), hogy jó helyen legyen.

    Mivel nincs most teflon szalagom, hopuphoz holnap nyúlok mindkettőnél, meglátjuk hogy melyik cső lesz a görbe... ;]

Új hozzászólás Aktív témák