Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz sptkyle #18134 üzenetére

    F kategóriájú lencse legyen a szemcsin. Ezt a mércét jobban értik, és szabvány szerint bőven elég AS-ra.

    Lábbeli: csak magas szárú fűzős cipő. Bakancs a legideálisabb és ne túrabakancsot! Órákon keresztül mész változó tempóban, gyakran oldalazva, kúszva-mászva, lábfejen elforogva. Egy kimondott túrabakancs nem erre lett gyártva, hamar meg is adja magát, és mindezt drágán. A sportcipő, félcopő meg nem fogja a bokát, egyenetlen terepen kimondottan könnyű ficamot előhozni. Szalagszakadás, törés. Ismerek olyat, aki a játék 10. percében törte a bokáját...

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

  • Zotya984

    senior tag

    válasz sptkyle #18134 üzenetére

    Nos a szemcsit benéztem THX a tippet. Holnap mennem kell egész véletlenül munkavédelmi boltba. :DDD :C :))
    Bakancs: volt egy időszak mikor évekig erdőre járta. Előtte fociban eltörték a bokám így fostam is az erdőzéstől. Vettem 6.5e ért egy jó hosszú szárú bakancsot és 2 hét után gipsz volt a vége. Repedés+ficam de jókora. Mikor erdőzni keztem újra egy acélbetétes munkavédelmivel mentem ki. Igaz összetörte a lábam de 2 óra forróvizes bakancsos lábáztatás arra kéztette a bakancsot hogy Ő szokjon meg engem ne pedig én ŐT!! :DD
    Bevált forróvíz szinte rásüti az ember lábára a bakancsot. Utána jó vastag sízokni és 1 nap pácolódás. Végeredmény lassan 5 éve már a forró vizes fürcsinek de egyszer nem történt még ficamom se. Pedig 3 évig jártam minden nap erdőre.

    Airsoft.hu-n van 2 kabát fenn 1000ft darab áron.
    Én turiban vettem egy nacit tegnap 2000ért.

    [ Szerkesztve ]

    "Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

Új hozzászólás Aktív témák