Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    Megerkezett a fegyo budapestre \ magyarorszagra....gyerekek, ha valaki taiwangunrol rendel, a UPS-t felejtse el....meg meg sem probaltak kiszallitani, de mar a hajamat tepem toluk, akkora egy toketlen banda.
    Munkahelyemre nem kerhettem, nem igazan veszik szivesen a kvanagy "taiwangun" feliratos ragasztoszalaggal atkotott gyanus meretu csomagot.....marad az otthoni cim.
    Szepen illedelmesen felhivom oket 2x is hogy csutortoktol rakjuk mar at pentekre mert akkor tuti nem tudom atvenni. Semmi gond hivjam oket aznap reggel es leszedetik a kocsirol....
    Ma reggel megint hivom oket, hat az bukta, az mar egy mai sikertelen kezbesitesnek minosul....mondom fasza.
    Atrakjak holnapra, kerem hogy akkor delutan 5 utan ha lehet - az ugyintezo a telefonba rohog....mondom mi olyan vicces. Hat akkor mar visszafele fog tepni a kollega a masodik sikertelen kezbesitessel.
    Elotte telefonon 2x mondtak h lehet kerni, kiszallitas amugy is van este 7ig, na mondom pont remek, az utcaban ugyis epitkeznek es munkaidoben le van zarva, pont jo ha kesobb jon....
    Hetvegen atvenni a telephelyen nem lehet (0-24 futarszolgalat rulz), munkanapon hiaba van este 7ig ugyfelszolgalatuk, atvenni a mar kifizetett csomagot csak fel 6ig lehet, ha a hold epp egyutt all a jupiterrel es fel labon samandobolva ugralsz....

    Kifizetsz tobb ezret szallitasi koltsegre es egy ilyen visszamaradott fogyatekos bandat kapsz....vicc, de a magyar postanal jobban jarok, ertesito, szomszed utcaba elballag, csomag felvesz....

    Elore latom hogy jovo heten 2 teljes napomat cseszhetem el erre, egyiken tuti a futart varom, a masikon meg probalhatok kijutni hatsorettenetbe a repter melle, mert hat pont azert fizettem tobb ezret hogy en rohangaljak el a cuccert (csak tudnam miertnem vettem akkor returt krakkoig) :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák