Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz zsocaozd #474 üzenetére

    Na, úgy tűnik, ma pan gás van, szóval egy kicsit utánanéztem, mit szeretnél, de igazából még mindig nem biztos, hogy értem.

    Letöltöttem ezt a smartsound-ot és elolvastam a dokumentációját.

    Alapjában véve teljesen igazad van, még sose használtam ezt a smartsound-ot, sose volt rá szükségem. :B Még egyszer ELNÉZÉST KÉREK, ha megbántottalak.

    Alapővetően jól látod, ha ezzel eldöntöd Premierben, h márpedig neked csak egy 45 mp-es zene kell, akkor csak annyit fog csinálni belőle. És ha utána úgy dntesz, h hosszabb kell, akkor csinálhatod újra, importálhatod újra.

    De ahogy én látom, ez a plugin majdnem teljesen felesleges a Premier alá. Segít abban, h kiválaszd a megfelelő zenét, de én ennél többre nem is használnám. Nekem (hál istennek) 2 profi DJ is van a csapatomban, így ha nincs zene 5letem, felhívom őket, ők elküldik a zenét és kész - vsz ezért nem találkoztam eddig ezzel a pluginnal.
    Mert ha az egész (pl 3 perces) zenét imoprtálod tisztán premierben smartsound nélkül, és nem csak egy abból kivágott 30 mp-es részletet, akkor azzal úgy tudsz játszani, ahogy szeretnél, ha jól értem, mit szeretnél. Ki tudod húzni a végét, vagy épp le tudod vágni. Vagy akár kétszer húzod rá az audiósávra és az egyikből kivágod a refrént, a másikat egy helyen kettévágod és berakod közé, ha a zene teljes hossza se elég. Vagy bármi. De ahhoz, h az egész zenét lásd, ahhoz a beimportált file-nak az egész zenei anyagot tartalmaznia kell.

    Összefoglalva:
    1, Smartsounddal keresd meg a neked kellő zenét, ha megvan,. mit akarsz - CANCEL.
    2, Project window - jobb klikk - import - kiválasztod a már eldöntött zenét az eredeti helyéről.
    3, Lehúzod az audio sávra
    4, azt csinálsz vele, amit akarsz. :C

    Ha effektelni akarod (pl fade in/out) akkor akár az Effect window-ban lévő lehetőségeket használod, akár manuálisan a töréspontokkal állítgatod be.

    remélem, jól értem, mit akarsz... és PIECE... :R

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák