Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsocaozd

    tag

    Sziasztok, új vagyok a topic-ban, örülök, hogy rátaláltam.

    Rögtön egy kérdés a Smartsound-al kapcsolatosan:

    Ulead Media Studio 8-ban (de már a sokkal régebbi verzióiban is) úgy lehet használni a Quicktracks zenéket, hogy berakom a kiválasztott zenét az audio sávba és olyan méretre húzom, amilyenre nekem tetszik, gyönyörűen azonnal megcsinálja és rugalmasan lehet állítani menet közben bárhogy, ő mindig egy pillanat alatt átformálja a zenét, ahogy kell. Nagyon ügyes megoldás, én elolvadtam tőle.

    Premiere 2.0-ban sajnos meg kell adnom a zene méretét előre, majd lementeni wav-ba, aztán betenni a sávba és utána már nem tudok rajta állítani, maximum esetleg lecsípni belőle, de azzal ne érek semmit sem ugye, mert ennek épphogy nem ez a célja. Tehát ha idő közben valamiért változik a vágott video mérete, akkor a zenét teljesen újra kell csinálni (hangerőt állítani, stb.) Ez borzasztóan idegesítő és el sem hiszem, hogy egy ilyen volumenü programban, mint az AP, ez ennyire bénán van ez megoldva.

    Arról nem is beszélve, hogy mivan akkor, ha ennek a zenének az ütemére akarom vágni a videot, de nem vagyok tisztában előre a teljes hosszával? Ez a feladat Premiere-ben ezek szerint megoldhatatlan, hiszen ha bármennyit is állítok a zene hosszán, már teljesen más stílusban, ritmusban játsza.

    Ez egy roppant gagyi megoldás egy ilyen szintű és ilyen új proggyhoz, én nagyon elcsodálkoztam rajta...

    Ha valaki tud megoldást erre, hogy ugyanolyan szabadsággal lehessen használni az automatikus zenéket a Premiere-ben, mint a Ulead-ben, kérem, ne fosszon meg a tudástól, thx. előre is!

    ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

Új hozzászólás Aktív témák