Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz KRi2 #550 üzenetére

    "Kikapcsolhatják Parciék a pH-t?
    Igen."

    Persze hogy kikapcsolhatják, de azzal mit érnek el ?

    Most ezt abszolút flame meg minden nélkül , de gondoljuk már át a valóságot :

    Ahogy feljebb is írta valaki , nagyjából három részre lehetne szétszedni az oldalt , az alap hírek , a tesztek és a fórum. Ebből a három részből ha nettó értéket próbálunk meg vizsgálni akkor valahol 3%-3%-94% körül lehet az arány vagy rosszabb. A komplett site-ot konkrétan a fórumon lévő közösség tartja el. Mert ott van a tartalom. A gond az, hogy ha eltekintünk attól , hogy nem (vagy nehezen) migrálható a már felgyűlt tudás a fórumban, azt ami ott elérhető funkció ma konkrétan tudja egy Telegram is , nagyjából ingyen , reklámok nélkül , 99.99999% rendelkezésre állással. Az a gond, hogy nagyon el van tolódva a fórum felé az oldalon az érték és ezért nehéz megmagyarázni ezt a "blokkoló" témát , mert az oldal hasznos tartalmát konkrétan a userek állítják elő.

    Ezt már párszor elsírtam , de elsírom még egyszer , egy szakmai oldalon , egy szakmai cikket/bemutatót egyszerűen nem lehet komolyan venni abban a formában, ahogy pl Synth megírja. Nem ide való , ennyi , komolytalanná teszi az egészet. Ez mára már odáig fajult, hogy én pl el sem olvasok olyan cikket amit ő ír és a vicces, hogy ehhez nem kell megnéznem a szerzőt , a címből + alcímből pontosan meg lehet mondani, hogy Ő írta őket.

    Lényeg a lényeg , nincs életem ezt most ezer szögből kifejteni , megértem a ph problémáját csak a ph nem érti a user problémáit. Ha ti bezártok , tök szar lesz , rengeteg infó el fog veszni amit majd ez a közösség ugyan úgy létre fog hozni egy másik szolgáltatás keretein belül , mert ez csak egy fórum. Amikor ott tartunk, hogy egy thevr (akiket egyébként kvázi nem bírok elviselni - nem igazán nézem őket) komolyabb videós tesztet/termékbemutatót csinál IT/mobil vonalon a 13 évesekből álló "gémer" nézőinek , mint magyarország legnagyobb és legismertebb számtech lapcsaládja , akkor ott szerintem van mit átgondolni és biztos vagyok benne, hogy ez egyáltalán nem azért van mert ti nem akarjátok , de a valóság az , hogy nekik van , nektek nincs. Vitázhatunk ezer évig ennek az okairól , de ha valaki meg akar nézni egy fél órás videós bemutatót az iphone 11ről akkor náluk megtudja , nálatok pedig nem. Akármi is az oka ennek.

    Én összegezve valami olyasmit gondolok, hogy Ti ragaszkodtok egy elképzeléshez amit viszont a világ már nem értékel. Nagyon nehezen adaptálódtok a trendekhez , ami egyrészről nagyon nagyon jó , mert így van saját stílusotok, másrészt meg nagyon rossz , mert elmegy mellettetek a világ. Nincs baj azzal, hogy nem akarjátok követni a trendeket , de akkor valami olyat kell nyújtani ami egyedülálló. Nálatok jelenleg a fórumon, a userek által összehordott információ az egyetlen egyedülálló.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák