Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy TNT

    őstag

    válasz mr_ricsi #492 üzenetére

    Hmm kössz. kb egy éve történt és azóta is néha eszembe jutott. Ez logikus magyarázatnak tűnik.
    Az aláírásodat látom megváltoztattad :DDD szerintem a kérdőjel nem kell a végére, viszont egy mosoly jel vagy ilyesmi elférne. Akkor talán nem vennénk komolyan (mi okoskodók :D )

    Egyébként nemrég vettem két 160-as SATA-s samsung vincsit. Most RAID0-ba vannak kötve,de valami borzasztó gyenge a teljesítményük. 10-15 Mb-al lassabban dolgoznak mint a ''régi'' 2*80GB-s kombó. Pedig az egyik maxtor volt (2MB cache) a másik samsung(8Mb cache) Meg hát elméletileg a 160-as alaból gyorsabb (illetve csak illene)
    Ha meg egyszerre több ablakkal dolgozok (és főleg több programmal) akkor szabályosan behal a RAID. Seek zaj dögivel és tökölés 1000-el. A régi cuccban pont azt szerettem, hogy hiába volt nyitva 20 ablak 4 i.explorer,letöltés, hálózati drive-ra másolás,cd írás....és mind ki tudta szolgálni.Ehhez képest örülhetek ha a felével eldöcög most.. :F Jah és mindeközben proci terhelés 100% (gondolom azért mert egy integrált vacak a vezérlő)

    Talán ez a 160-as széria nem egy turbós változat... :( :O

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák