Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    Topikgazda

    válasz AtHoS #1877 üzenetére

    Látatlanban csak ötleteim lehetnek. Hibás a firmware (kicsi az esélye). Inkább az íróáramkör teljesen kakukk. Így a cache miatt úgy tűnik az OS-nek minha minden rendben lenne, holott semmit sem írt. Ez a gyors új rendszerek ''előnye''. Anno a DOS-ban be lehetett kapcsolni a config.sys-ben az írásellenőrzést (verify=on). Lassabb volt, de az tutira kint volt a lemezen. A mai rendszerek vakon írnak. Megbízunk bennük, mint az autók computereiben is. Hiszen semmi lényegeset, csak az életünket bíztuk rájuk. Én kicsit régimódi vagyok. Addig míg az autónak kereke lesz, szeretem én irányítani 100%-ban. Majd ha antigravitációs térben levitál, akkor már hiszek a computernek. Ott ugyanis a reakcióidő nem elég az embernek. A földi kontaktusban viszont teljesen. Csak a felelősséget akarjuk így letudni, és nem akarunk tisztességesen megtanulni vezetni. Meg is látszik egy-két fekete hétvége után. A gond, hogy az emberek ezt a kettőt nem szokták összekötni. Ha most valaki azt mondja, hogy az őrültek miatt van és nem a technika miatt, akkor azt mondom igaza van, de az őrült volt aki elhitte, mindenre képes a technika.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák