Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Batman

    őstag

    Hellosztok!

    Elméletileg a fent említett alkalmazásnak van olyan funkciója, hogy ha csinálsz egy ghostot egy gépről azt bármely más gépre vissza lehet tenni, mert ki tudja cserélni a drivereket.
    Két kezemügyébe akadó notebook-on ki is próbáltam mivel nagy hasznát venném ennek a kis alkalmazásnak, ha működne.

    Az áldozatok, egy HP nc8000-est leghostoltam vele, majd egy IBM T60-asra próbáltam visszatenni, menet közben , honnet és mely drivereket szertném feltenni, kiválasztottam, a BT, vga, wlan, ethernet, chipset drivereket, gondoltam ha már ezeket lecseréli és mennek egy tesztnek az is jó.

    A ghost felmet, majd reset következik, felvillan a win logo , hu mondom király vagyok, de mikor bejelentkezett a win akkor vettem észre se az egérre se a billentyűzetre nem reagál a gép. :(

    Valakinek van már tapasztalata vele, hazsnálta már , volt sikeres ilyen típusu ghostolása?

    Itt egy link róla:[link]


    Előre is köszi.
    üdv

    A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

Új hozzászólás Aktív témák