Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz Furymaxx #16 üzenetére

    ha egyszer elindul dualban, akkor megy is szvsz... nálam single-ben hülyült az NF7. beraktam még1 RAM-ot, ment tökéletesen. én meg kapartam a falat...

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • HM21

    tag

    válasz Furymaxx #16 üzenetére

    Engem egyelőre nem érint a dolog, egy őskövület KX7 - 333 -ast hajtok(nincs dual memókezelés) 2 db 333 -as rammal (1 db V-data, 1 db Samsung chipes no-name:D), a memtest szerint ezrével csinálja a hibákat, (a 2 modul külön-külön is, más-más slotokban tesztelve ---> meghaltak), a windows is haldoklik miatta, néha resetel, kikapcsol a vinyó...:DDD

    De már csak pár nap választ el attól hogy megkaparintsam a drágaszágomat : Egy AN7 -es lap+ 1 db 512 Megás Hynix D43. Tehát nem fogok dual ddr-t használni, mert szinte semmit sem számít, legfeljebb akkor fognak a ramjaim dualban menni, ha befigyel még egy 512-es modul... de az már nem idén lesz az tuti.

    A Kingston és a Corsair ezért válogatja párba a memóit, mert ezzel garantálja hogy dualban tökéletesen fognak futni. Egyébként ha 2 memó azonos kapacitású, és oldalszámú, akkor több mint valószínű, hogy megy dualban.

    [Szerkesztve]

    ÜDV : HM21

Aktív témák