Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stephenpoe

    tag

    válasz buherka #2872 üzenetére

    Szia!

    Megnéztem ezt a 4-es szériát.A tesztek alapján,néhol kiemelkedőbb,mint az Nvidia.Ha máshol olvasok tesztet,ott mindenben veri,a 8800-as.(...legalábis,ha jól értelmezem...)Utánanéztem az itteni áraknak is,elenyésző a különbség...Tehát...
    -ha figyelembe veszem,hogy Te felhívtad a figyelmem a hűtési problémára,valószinűleg,az Nvidia...
    -ha igazán a játék lenne a legfontosabb,és nézem a másik tesztoldalt,ahol a sebességre mentek,akkor a Radeon...de:
    1:az Nvidia kártyámat azonnal felismeri a LINUX,nem problémázik a 3D,és egyébként is,még csak Nvidiám volt...
    2:sokat olvasok a LINUX oldalakon,hogy honnan kellene beszerezni a megfelelő programot,a Radeon kártya felismertetéséhez...
    3....belemegy az én alaplapomba a Radeon....az nem csak AMD-vel fut?...vagy ez a VGA-nál ugyanolyan?(...ez hülye kérdés volt? :P Már megszoktátok tőlem ,igaz? :B )

    Már annyit olvastam a 8800 -ról,hogy fülig beleestem....a 9600 gt már szóba se jöhet :)

    Köszönöm a TV tippet,azóta is rágcsálom...
    Mindenhol ezzel a hibával léptem be,remélem többet nem követem el...de értékelem,hogy még mindig emlékszel .... :P
    Valahogy meg fogom tudni,ezt a 110-220 váltás dolgot....

    Még egy:ugye már nem árdemes olyan kártyával foglalkozni,a ddr2-vel megy...? :F

    Sziasztok

    ...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

Új hozzászólás Aktív témák