Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinxb1rd

    addikt

    válasz barcalaci84 #36278 üzenetére

    Majd kipróbálom más játékban is, Beat Saberben jól ment így. Jó lenne egyéni profilokat létrehozni a játékokhoz. Egyébként az Oculus Rift S tutorial robotjával is játszottam tegnap, ott nem bírta el a 90 fpst, viszont szemmel láthatóan nagyobb felbontáson is futott, valszeg natívon, 80 fps volt oké neki.

    Ha automata lenne, akkor nem szaggatna be mint az állat 300%-400%-as felbontásnál szerintem. :D De ma leellenőrzöm még egyszer.

    Ezt a médiumos beállítást nem értem miért mondjátok SS-nek, mert szerintem ez az encodolás minőségére vonatkozik és nincs köze a felbontáshoz. Az hogy alacsonyon van vagy highon, ez latencyben ad hozzá a game késéshez, maximum 3-at nálam. Azért mert ugye a kártya végzi a kódolást, nem a CPU.
    És mondom, sok különbséget köztük nem láttam (de láttam, hogy van azért). Lehet hogy kisebb ingame supersamplinggel jobban kijön a különbség. De az biztos, hogy törekedni kell arra, hogy minél nagyobb felbontású legyen a játék képe és az legyen inkább letömörítve jobban, mint kisebb felbontás jobb tömörítéssel.

    - - - - -

    SideQuestben van bármi must have opció? Ezek a beálíltások mire fognak vonatkozni, natív quest alkalmazásokra? A chromatikus abberációt kikapcsoltam, jelentsen bármit is. :D

    [ Szerkesztve ]

    We are only Stardust...

Új hozzászólás Aktív témák