Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz a2d2 #35237 üzenetére

    Ezek HVEC? Mert akkor sokat segit hogy a Q2-nel a dekoder merfoldekkel a Q1 elott jar. Jatek kozben 50Mbit folott nem megy 10ms ala, olyan 10-11 kozott ugral. 100Mbit-nel van hogy a 14ms is beugrik. Mindegy hogy H.264 vagy HVEC. Akkor ez gyakorlatilag a fele es itt nyersz hozzam kepest 7ms-t.

    Az encoding ahogy neztem jatektol es attol is fugg mi van a kepernyon. 50-70Mbit-nel stabil 3ms volt, utanna 4-5ms ha tolod fell 100Mbit-ig, de nem mindegy milyen jateknal nezem, sok logika nem volt benne, amikor mas jatekokat probaltam a Thrills&Chills es a theBlu mellett nem vol olyan stabil az a szam. Ez erdekes mert a Link-nel nekem siman 2-3ms a Balanced es 4-5ms a Quality beallitason.

    A halozati atvitel is eleg erdekes, 100Mbit-nel alltalaban magas (olyan tizenakarmennyi mint nalad), de ott is volt jatek ahol siman 7-9ms volt de ott meg az encoding volt indokolatlanul magas 6-8ms (My Old Friend). Itt a Link-nek van tetemes elonye mert az stabil 5-6ms korul van nalam meg Quality beallitassal is.

    Ahol en nyerek az a Game a jobb kartya miatt (RTX2080), ott ezeknel amiket teszteltem nem gond 3-7ms kozott maradni. Persze komolyabb cuccoknal ez feljebb fog menni.

    De erzesre tenyleg jobb lett mint volt. Meg ha ugral is a Latency kijelzo es nem stabil egy erteken marad akkor is jobbnak tunik. Sajnos a Link-et meg mindig nem tudom kiprobalni mer meg mindig v20 a Quest-em (sideload update-el pedig nem akarok szorakozni).

    #35234 barcalaci84

    Van Link HUD az ODT-ben, osszehasonlithatod az Encode/Networking/Decode adatokat (a Networking ott xfer-kent van), lehet a WiFi-d jobban atviszi a 100Mbit-et mint az USB a 250Mbit-et.

    #35238 heigh

    Nem tudom ezt neked kell eldonteni. Sokan rendeltek itt a topic-ban IT/FR Amazon-rol ha irnak paran akkor latod mi az alltalanos hozzaallas. En meg soha nem vettem ilyet semmire.

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák