Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s:zozo

    aktív tag

    válasz barcalaci84 #33545 üzenetére

    "Tegyük fel, hogy az asztali alkalmazásukban elérhető lesz minden steam-n is megtalálható nagygépes játék és ez egy nagyon nagy tegyük fel.
    Jól hangzik és itt már tényleg mindegy lenne a steam-s lehetőség.
    Viszont más is szerepet játszhat, az akciók aránya és olcsósága, elesek attól, hogy játszhassak a steam-s barátokkal, akik más vr eszközzel rendelkeznek."

    Értettem, mert tényleg most is ez van csak én még meg említettem a mobilváltozatokat is, ez zavaró volt elismerem.

    Hát én pont ellenkezőleg gondolom, nálam pont nem vágta ki a biztosítékot a kötelező fb integráció. A Steam támogatás megszűnése sokkal, sokkal érzékenyebben érintene.
    Embereket már vesztettek pl. pont a link technikával, hisz akinek fontos a késleltetés nélküli eszköz az kénytelen mást választani.
    De nézzük tovább, a megint változó IPD állítási mechanika is gond lehet. sok ilyen elenyésző lépést és már jelentős számú vásárlóról beszélünk.
    1 - fb integráció
    2 - kábeles rift vonal megszűnése
    3 - IPD mechanika változása
    4 - steam támogatás megszűnése
    Ami viszont zseniális az a quest 2 ára.
    A szomorú viszont az, hogy megint bevittél az erdőbe és meg nem történ változás ellen érvelek :DD hogy miért nem lenne helyes lépés. Ennek nincs értelme.

Új hozzászólás Aktív témák