Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Jinxb1rd #29714 üzenetére

    Persze. Nekem pl gőzöm sincs, mi az a klingon, vagyis hát csak láttam már Tv-ben, de a háttérről, lore-ról nem tudok semmit.

    A régi, 60-as évekbeli hajóval is lehet menni, az nagyon vicces. Pl egy 8x8as mátrix van előtted, mindenféle színben, és akkor a bal felső második kapcsolja a motort, valahol közepén 2 gomb a tolóerőt, ilyesmik.. :)

    Nekünk párszor jó szórakozás volt, de a kampány (úgy emlékszem 5 küldetés van összesen) után többet nem vettük elő, dehát egyikünk se egy trekker. Meg ugye ingyenesen lehetett beszerezni, igy meg már nem is becsüli az ember.

    Láttam amúgy, hogy szóba került a multiplayer.
    Az Onwardot én is tudom ajánlani, azért is mert abban lehet coopban botokkal tolni.
    Számomra fura módon viszont free for áll mode nincs.
    A teljesítménye ingadozik, patchenként csúsznak be azért hibák. Múltkor olyan borokat programoztak bele, amik 0,0001 mp reakcióidővel, fél pályáról fejbelőtt rookie fokozaton. Eliten meg már akkor, ha kisebb volt az egész bot, mint egy pixel a CV1-emben. De nyilván ezeket gyorsan javítják. Rendszeresen jönnek tartalmak amúgy, grafikus csomag, térképek, stb.
    12 EUR -ért szokták akciózni, pár havonta van ingyen hétvége is.
    Én a Contractors - t próbáltam még, de abban a botok nagyon rosszak, akkor már inkább Onward.
    Többit, Pavlov-ot, Zero caliber-t nem ismerem.

Új hozzászólás Aktív témák